Metallkonstruktsioonide tulekaitse materjale käsitlev seminar

Korraldame oma klientidele 28.09.2017 Tallinnas Hotell Euroopa konverentsikeskuses metallkonstruktsioonide tulekaitse materjale käsitleva seminari. Tutvustame lahendusi, mis tagavad kaitse nii tavapärase tulekaitsevärvimise puhul, kui tingimustes, kus värvidega nõutavat kaitset tagada pole võimalik.

Seminari esimese poole sisustavad Sherwin-Williams Firetex seeria tulekaitsevärvid, teises osas on teemaks FireFree ScandiBoard kaltsiumsilikaatplaadid. Ettekannetega esinevad eksperdid Sherwin-Williamsi Protective & Marine Coatings divisjonist ja Taani ettevõttest Scandi Supply a/s.

Tegemist ei ole siis mitte erinevaid materjale tutvustava reklaamüritusega, vaid ettekanded on tootjate tehnilise poole inimestelt, kes jagavad nõuandeid valiku tegemisel optimaalseima tingimustele vastava lahenduse leidmiseks. Loomulikult on osalejatel võimalus esitada ekspertidele ka üsna spetsiifilisi küsimusi.

Ootame osalema, lisaks meie senistele klientidele tuletõkketöödega seotud ettevõtete näol, ka ehitiste projekteerimisega tegelejaid. Samuti oleme saatnud kutse osaleda ka Päästeameti ehituskontrolli valdkonna ametnikele.